Zomerrooster 2018

Vanaf 14 juli t/m 25 augustus gaat het zomerrooster in voor alle HSW locaties. Hieronder vindt je het zomerrooster voor volwassenen en kids trainingen. Bekijk de wijzigingen. (Let op: Voor regio Noord Holland geld het zomerrooster 21 juli t/m 1 september)

Tijdens het zomerrooster kan je bij elke locatie vrij trainen.

Zomerrooster voor volwassenen

Locatie dag tijd adres
Rotterdam kralingen maandag 19:00-20:30 gashouderstraat 36
woensdag 19:00-20:30
Rotterdam IJsselmonde dinsdag 19:00-20:15 palmentuin 6
Leidschenveen maandag 19:30-21:00 klaverveld 4
donderdag 19:30-21:00 klaverveld 4
Spijkenisse maandag 19:00-20:30 Verdilaan
Utrecht oost dinsdag 19:00-20:15 oude kerkstraat 2
Utrecht Vleuten donderdag 19:00-20:15 kweektuinlaan 11
Woerden donderdag 19:00-20:15 goudenregenstraat 2a
Gouda dinsdag 20:00-21:15 nijverheidsstraat 14a
Nieuwerkerk zaterdag 09:45-11:00 fresiaveld 2
Amstelveen vrijdag 18:45-20:15 Burgemeester Haspelslaan 137
Amsterdam west woensdag 19:30-21:00 Balboaplein 44
training is buiten alleen bij goed weer
Amsterdam Noord donderdag 19:30-21:00 rode kruisstraat 83
training is buiten alleen bij goed weer
Amsterdam zuid zaterdag starters 10:00-11:15 burger weeshuispad 54 (buiten trainen)
zaterdag 11:15-12:30 (buiten trainen)
gevorderden  (buiten trainen)

Zomerrooster voor kids

locatie leeftijden dag tijd adres
rotterdam kralingen 5- 15 maandag 18:00-19:00  gashouderstraat 36
rotterdam ijsselmonde 10-15 dinsdag 18:00-19:00  palmentuin 6
rotterdam ijsselmonde 5-9 donderdag 18:00-19:00  palmentuin 6
rotterdam prinsenland 5-15 woensdag 16:30-17:30  rodaristraat 35
Rotterdam Bijdorp Kids en Teens Zaterdag 10:00-11:00
Leidschenveen 5-15 donderdag 18:00-19:00  klaverveld 4
Hoogvliet 5-15 dinsdag 17:00-18:00  akkerwinde
Barendrecht 5-15 maandag 17:30-1830  riederhage 2-9
Rhoon 5-15 zaterdag 13:45-14:45  sportlaan 2
krimpen aan den ijssel 5-9 zaterdag 09:00-09:45  una corda
krimpen aan den ijssel 10-15 zaterdag 09:45-10:30  una corda
Woerden 5-9 Donderdag 17:15-18:00  goudenregenstraat 2a
Woerden 9-15 donderdag 18:00-18:45  goudenregenstraat 2a
Gouda 5-9 dinsdag 18:00- nijverheidsstraat 14a
18:45
Gouda 10-15 dinsdag 19:00-19:45  nijverheidsstraat 14a
Nieuwerkerk ad IJssel 5-9 donderdag 17:30-18:15  fresiaveld 2
Nieuwerkerk ad IJssel 10-15 donderdag 18:15-19:00  fresiaveld 2
Berkel en Rodenrijs 5-15 dinsdag 18:00-18:45 oostmeerhal


18:45 het hoge land 19
Amstelveen 5-10 dinsdag 18:30-19:15  Burgemeester Haspelslaan 137
11-17
19:30-20:30
Zoetermeer 5-9 woensdag 17:30-18:15  fivelingo 88
Zoetermeer 10-15 woensdag 18:15-19:00  fivelingo 88
Rijswijk 4-8 vrijdag 18:00-18:45  Generaal vetterstraat 40
Rijswijk 9-11 vrijdag 19:00-19:45  Generaal Vetterstraat 40
Rijswijk 12-16 vrijdag 20:00-20:45  Generaal Vetterstraat 40
Vleuten (Utrecht 5-10 Dinsdag 18:00-19:00
11-16 Donderdag 18:00-19:00